בינלאומי והסגרות

במהלך השנים צבר עו״ד יסלוביץ הצלחות חסרות תקדים בייצוג ישראלים בחו״ל, וזאת אודות לידע וניסיון, לרבות קשרים בינלאומיים ענפים, יחד עם עבודה משותפת עם משרד החוץ בישראל.

אין ספק, שאירוע של מעצר בחו״ל, הינו קשה ביותר ואף מלחיץ למדיי הן לעצור והן לבני משפחתו. אי לכך, ייצוג של עו״ד ישראלי תוך שיתוף פעולה עם עו״ד מקומי יכול להוביל לשחרור מהיר ולהגעה לחוף מבטחים, ולשם כך נחוץ ניסיון רב וראייה היקפית שיש בה בכדי להוביל להצלחה מירבית.

כאשר ישראלי נעצר בחו"ל, הדבר הראשון שהוא צריך לעשות הוא להתקשר לעו"ד ישראלי המתמחה בנושאי הסגרה ובעבודה עם רשויות אכיפה ומשרדים בחו"ל. הסיבה לכך היא שהשיחות הראשוניות עם עו"ד המתמחה בדיני הסגרה ובהליכים משפטיים פליליים-בינלאומיים, הן חשובות מאד לצורך הדיונים הראשונים בבית המשפט, וכן לגבי החקירות הראשונות במשטרה: עורך דין בעל ניסיון בתיקי הסגרה יידע לתחום את התיק בגבולות הראויים, ולא ייתן לתיק לגלוש לסעיפי אישום חסרי שייכות. בנוסף, עורך הדין הישראלי ידאג לייצוג ראוי ומשותף על ידי עורך דין מקומי בהליכים המשפטיים המקומיים בארץ המעצר.

.כמובן, שלעורך דין בעל ניסיון בתיקי הסגרה יכול לנהל משא ומתן אל מול הגופים הרלבנטיים הן לשם מניעת הסגרה או לשם הגעה להסדר.