סניף קפריסין

בית חם חדש לישראלים בקפריסין.

תופעה: גל חסר תקדים של ישראלים, המעבירים את מקום מגוריהם לקפריסין, וכאלה שרוכשים נכסים למטרות השקעה. בכירים בענף הנדל"ן באי השכן מדווחים, כי לא ראו תופעה כזו בעבר, לא בממדים ולא במגוון הרחב של הישראלים הרואים באי בית שני.

לאור הגל הזה, עורך הדין ניר יסלוביץ החליט להרחיב את פעילותו הבינלאומית בתחומי המשפט, והוא פותח סניף חדש בקפריסין שישרת את הישראלים שיעבירו את מגוריהם ועסקיהם לאי, בכל ההיבטים. בית חם שיעניק להם טיפול, ייעוץ ופתרון בעיות – הכל תחת קורת גג אחת.

עו"ד יסלוביץ פותח את הסניף בשיתוף עו"ד ורה ליסיוטיס, בעלת משרד עו"ד Lyssiotis Services, אחד ממשרדי עורכי הדין הוותיקים בניקוסיה, בירת קפריסין, המתמחה משנת 1995 בעבודה עם ישראלים באי.

הסניף החדש יעניק ללקוחות את כל השירותים המשפטיים האזרחיים הנדרשים בקפריסין תחת קורת גג אחת: פתיחת חשבון בנק, פתיחת חברה, רכישת נכסים, קבלת אישורי עבודה ועוד עניינים הקשורים ברכוש תאגידי ובעניינים מסחריים.

עו"ד יסלוביץ אמר כי "זהו המשך ישיר לפעילותי באיחוד האירופי. בשנים האחרונות, כידוע, עיקר הפעילות שלי הוא ייצוג אזרחי ישראל בחו"ל, ולמרות שעיקר החשיפה של פעילותי קשורה ספציפית עולם הפשע, בחו"ל אני יכול לראות צורך להיות פעיל גם בתחומי משפט אחרים. המהלך הזה שונה ומיוחד. נספק ללקוחות שירותים עסקיים, שירותי רילוקיישן ומסחר לישראלים, ובין היתר נעניק ללקוחות פועלים לסיוע בהקמת חברות בינלאומיות, העברת מטה החברה לקפריסין והתנהלות עסקית שוטפת אחרת".

חזרה לראש העמוד >>