אודות

ניר יסלוביץ, משרד עורכי דין

ניר יסלוביץ, משרד עורכי דין הינו אחד המשרדים הבולטים בישראל בתחומי המשפט הפלילי. המשרד מתמחה במגוון תחומי המשפט הפלילי, מעבירות צווארון כחול, דרך עבירות מין, וכלה בעבירות צווארון לבן ועבירות כלכליות נרחבות, בהן תרמיות משקיעים בניירות ערך ועוד.
לעו"ד יסלוביץ ניסיון משפטי רב שנים והוא מספק ללקוחותיו, ליווי צמוד וייעוץ החל משלב תכנון המהלכים ובניית האסטרטגיה, דרך שלבי הניהול השוטף וכלה בייצוג המשפטי המקצועי והאמין ביותר. לאחר ניתוח יסודי ומעמיק של כל מצב ומצב ובהתבסס על ידע משפטי נרחב, מקבלים לקוחות המשרד שירותים משפטיים המותאמים בהבנה לצורכיהם הייחודים והניתנים במקצועיות, ביצירתיות ובמקוריות.
המשרד מעניק ללקוחותיו פתרונות משפטיים למכלול צרכים וייעוץ משפטי במגוון נושאים. כל אלו, תוך דגש ומחויבות עליונה לערכים השירותיים המובילים אותם חרט המשרד על דגלו: יצירתיות מחשבתית וחדשנות.

שבירת מוסכמות וחשיבה מחוץ לקופסא

תפיסת השירות וחתירתו הבלתי מתפשרת של עו"ד יסלוביץ לשירות האיכותי והמקצועי ביותר מבוססת על ההכרה בכך שלאור הדינאמיות והקצב המהיר של השינויים והחידושים בעולם המשפט, כפי שקורה היום, הניסיון אינו יכול עוד לשמש מורה טוב – כי אם דווקא שבירת המוסכמות, ראייה קדימה, חידוש ויצירתיות מחשבתית.
כך, המשרד דוגל ומאמין בחדשנות ויצירתיות מחשבתית כאסטרטגיית ההצלחה היחידה בעולם המשפט הדינאמי בן ימינו.

עו"ד ניר יסלוביץ, מייסד ובעלים

עו"ד יסלוביץ הינו בוגר תואר ראשון במשפטים, והוא אף שימש בהמשך כמרצה במכללה האקדמית נתניה. כבר בתקופת לימודיו גמלה בליבו ההחלטה לעסוק בתחום הפלילים ואת התמחותו עשה בסנגוריה הציבורית כאשר לאחר מכן עבד כעורך דין שכיר אצל עו"ד אברהם לנדשטיין ובהמשך אצל עו"ד רויטל סוויד, חברת הכנסת לשעבר.
עו"ד יסלוביץ שימש בעבר כראש הרכב בבית הדין המשמעתי בלשכת עורכי הדין במחוז תל אביב, וכיום משמש עו"ד יסלוביץ, כיו"ר ועדת הסגרה ופשיעה בינלאומית בלשכת עורכי הדין, וזאת לאחר שמשרדו של עו"ד יסלוביץ צבר ניסיון רב והצלחות רבות היקף בייצוג ישראלים שנעצרו ברחבי העולם.
עו"ד יסלוביץ, חבר כיום בלשכת עורכי הדין האירופאית ECBA – European Criminal Bar Association.
אחד הלקוחות הראשונים אותו ייצג עו"ד יסלוביץ היה אסיר העולם דידי סיבוני אשר התלונן על הטרדה מינית נגד סוהרת, וזו התלוננה נגדו בחזרה וכך הוגש נגדו כתב אישום. התיק נידון בבג"צ ולבסוף הגיעו הצדדים להסדר לפיו כתב האישום שהוגש כנגד דידי סיבוני יבוטל, וזאת תוך ניצחון גדול עבורו. במרוצת השנים טיפל עו"ד יסלוביץ בתיקים פליליים בעלי בולטות רבה, אך ללא ספק תיק הדגל אשר פרסם את המשרד יותר מכל היה תיק הנערים באיה נאפה.

התמחות בייצוג עצורים ישראלים בכל העולם

בשנתיים האחרונות נקרא עו"ד יסלוביץ לייצג עצורים ישראלים ברחבי כל העולם, ובמסגרת זו הוא אף מלווה משפטית את ארגון aleph institute של תנועת חב"ד אשר הוקם במטרה לסייע לכל יהודי שנעצר בכל רחבי העולם (כביטוי למצוות פדיון שבויים). התמחותו בייצוג תיקים בינלאומיים החלה בקפריסין בתיק שעסק ברשת לסחר באיברים והמשיכה בעמוס סילבר שנעצר במסגרת פרשת טלגראס בקייב, ובייצוגו של אביחי דאעל שהואשם באינוס אשתו, ונמלט לחו"ל ועוד כהנה וכהנה תיקים נוספים.
כתוצאה מניסיונו הרב בתיקים פליליים בינלאומיים, לרבות קשרים עם רשויות תביעה ברחבי העולם, מחזיק כיום עו"ד יסלוביץ בקשרים הדוקים עם משרדי עורכי דין ויחידות תביעה באירופה, ובארצות הברית, כאשר גולת הכותרת היא קשריו הענפים בקפריסין, שבמסגרתם אף הקים שלוחה נוספת למשרדו, במדינת האי הים תיכונית.

פרשת איה נאפה

עו"ד יסלוביץ קנה את עיקר פרסומו בזכות פרשת הנערים באיה נאפה בה ייצג 4 מהחשודים העיקריים באונס הצעירה הבריטית אשר שהתה עימם במלון הקפריסאי. יכולת התמודדותו המרשימה של עו"ד יסלוביץ עם מערכת משפטית שונה בתכלית, לחץ תקשורתי בינלאומי ועדכונן השוטף של משפחות הנערים באופן רגיש ואנושי, הוכיח את עצמו לחלוטין ובסופו של יום הוא הצליח להטות את הכף, על אף כל הלחצים מסביב, ולהביא לזיכויים המוחלט וחזרתם הביתה של ארבעת "גיבורי" הפרשה.

פרשת מעצר בני הזוג אקונין

עו"ד יסלוביץ אף ייצג את נטלי ומורדי אוקנין, הישראלים שנכלאו באיסטנבול בגין צילום ארמונו של נשיא טורקיה רג'פ טאיפ ארדואן, והואשמו בריגול מדיני וצבאי. לאחר ששקד עו"ד יסלוביץ על שיפור תנאיהם, הוא נפגש עימם בבתי הסוהר בהם היו כלואים, מורדי אקונין בצד האסייתי, ונטלי אקונין בצד האירופאי של העיר, וניסה להפיח בהם רוח של תקווה. בני הזוג אקונין שוחררו ממעצרם בכלא הטורקי. ראש ממשלת ישראל ונשיא טורקיה היו מעורבים בפרשה, ולאחר שחרורם אף עלתה ההשערה שהאירוע עשוי להוביל להתחממות היחסים בין ישראל לטורקיה. הפרופיל התקשורתי הבינלאומי הגבוה של הארוע והדיסקרטיות שנדרשה לאורך הפרשה הביאו למיצוב המשרד כמוביל ואיכותי.
לאחר שחרור הזוג אוקנין, זכה עו״ד יסלוביץ להיפגש באופן אישי עם ראש ממשלת ישראל, מר נפתלי בנט.
בזכות תיקים אלו ואחרים רשם המשרד בשנים האחרונות צמיחה מטאורית והוא נחשב כיום לאחד ממשרדי הפלילים הבולטים ביותר בישראל.

תיקים נבחרים

מלבד פרשיית איה נאפה טיפל המשרד בתיקים מתוקשרים ומפורסמים, ביניהם פרשת טלגראס – ייצוג בראל לוי, הנאשם המרכזי בפרשה, פרשת קריסת "גלובל אינווסטק" שבה עלו חשדות לתרמית משקיעים; העתירה לבג"ץ לפתיחת תיק "רצח תאיר ראדה"; ייצוג הרב יהודה דוד וולפא, רבה הראשי של ראשון לציון, באישום בגין הטרדת עד, תיק המעצר של הגניקולוג והסקסולוג, ד"ר בני שכטר ועוד.

זמינות 24/7 והצבת עצמו בנעלי הלקוחות

עו"ד יסלוביץ חי ונושם את עולם המשפט הפלילי והוא ידוע יותר מכל בהזדהותו המוחלטת עם מצבם המשפטי של לקוחותיו, תוך הצבת עצמו בנעליהם. גישה אותנטית וכנה זו מוקרנת מעו"ד יסלוביץ לשופטים היושבים בדין, והיא כמו גם בקיאותו המשפטית ויכולותיו הליטיגטוריות המרשימות ביותר, מביאות אותו לניצחונות מרשימים תוך הגעה לפסקי דין תקדימיים ועקרוניים.

חבר בארגונים:

 

חזרה לראש העמוד >>